• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Популяризація української книги та читання в Макарівській централізованій бібліотечній системі

Популяризація української книги та читання в Макарівській централізованій бібліотечній системі

2013-03-14

В бібліотеках району проводяться заходи з метою стимулювання в дітей інтересу до читання якісної сучасної літератури, виявлення читацьких уподобань та пріоритетів, вироблення в учнів навичок самостійної роботи з книгою, а також заохочення до читання дітей, які не читають.

Бібліотекарі – керівники дитячого читання працюють в рамках Проекту «Україна читає дітям»

В березні місяці 2013р. учні 8 класу Макарівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» - Кириленко Вероніка, Красножон Анна, Пархомчук Каріна взяли участь в обласному конкурсі читців, присвяченого 199-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

В районній бібліотеці для дітей було проведено презентацію книги «Роздуми над весняними пролісками» учениці 10 класу Звєрькової Юлії. – травень м-ць 2013р.

Традиційно в березні місяці щороку під час весняних канікул стартує Тиждень дитячої книги. Проводився конкурс дитячого читання «Книга в моєму житті». Тут зустрічаються найактивніші читачі та їх улюблені герої. Конкурс проводиться з метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращої української та світової літератури.

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi