Серія "Літературна Макарівщина" представляє бібліографічні довідки про поетів, прозаїків - уродженців нашого краю

«Постає образ українського козака, патріота, працелюба, котрий уміє все робити: орати і сіяти, збирати лікарські рослини й ловити рибу, ворожити біля вулика і нотувати своє чисте, як сльоза, українське слово» Микола Славинський

Іван Карпович Захарченко – поет і прозаїк, публіцист, член Спілки письменників України з 1984 року.

Іван Захарченко народився 5 червня 1940 року в селі Ситняки Макарівського району на Київщині в родині колгоспників. У селі пройшли його дитячі та юнацькі роки.

Закінчив Ситняківську семирічну школу. Працював у колгоспі на різних роботах і водночас навчався у вечірній школі, де отримав середню освіту.

Вірші писав з юних років. Мріяв про навчання в університеті, але скрута, тяжка, майже безплатна робота в колгоспі не дали йому можливості здобути вищу освіту. Іван часто пише замітки до районної газети, деякий час був літературним працівником.

Примхлива доля водила його по різних роботах на підприємствах району, де працював муляром, теслею, електриком, механіком, водієм вантажівок. Активна трудова діяльність була для нього справжньою школою життя, джерелом, з якого черпав свою наснагу до літературної творчості.

Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi